Kontakt oss

Vi er her for å hjelpe deg!

Seabrokers Group

Gå til selskap
Seabrokers Group
Frode Ragnvald Albretsen
Konserndirektør, Seabrokers Eiendom / Konserndirektør, Seabrokers Holding
Marit Cecilie Albretsen
Konserndirektør, Seabrokers Chartering
Solveig L. Albretsen
Kontormedarbeider
Linn Terese Lohne Marken
Markedssjef, Seabrokers Group
Ledergruppe
Frode Ragnvald Albretsen
Konserndirektør, Seabrokers Eiendom / Konserndirektør, Seabrokers Holding
Marit Cecilie Albretsen
Konserndirektør, Seabrokers Chartering
Linn Terese Lohne Marken
Markedssjef, Seabrokers Group
Rolf Aarthun
Daglig leder, Seabrokers Eiendom
Bjørnar Bjåstad
Økonomisjef, Seabrokers Group
Bruse Kverneland
Daglig leder, Seabrokers Chartering, Stavanger
Erik Christoffersen
Daglig leder, Seabrokers Ltd., Aberdeen
Asbjørn Haram Jr.
Daglig leder, Sea Surveillance
Ommund Vareberg
Daglig leder, Seabrokers Heavy Machinery
Ketil Solvik-Olsen
Daglig leder, Seabrokers Fundamentering
Lars Hagen
Daglig leder, Seabrokers Services
Seabrokers Holding
Frode Ragnvald Albretsen
Konserndirektør
Bjørnar Bjåstad
Økonomisjef, Seabrokers Group
Helen Hjellestad
Økonomimedarbeider
Kristin Høie
Økonomimedarbeider
Stig Hetland
Personal- og administrasjonssjef
Tone Olsen
Økonomimedarbeider
Annie Laugaland
Ansvarlig lønn

Seabrokers Chartering

Gå til selskap
Ledelse og administrasjon
Marit Cecilie Albretsen
Konserndirektør
Bruse Kverneland
Daglig leder, Seabrokers Chartering, Stavanger
Erik Christoffersen
Daglig leder, Seabrokers Ltd., Aberdeen
Håkon Rugland
Daglig leder, Akvakultur
Tord Stemland
Assisterende daglig leder, Seabrokers Chartering, Stavanger
Michael Errington
Assisterende daglig leder, Seabrokers Ltd., Aberdeen
Norge
Marit Cecilie Albretsen
Konserndirektør
Bruse Kverneland
Daglig leder, Seabrokers Chartering, Stavanger
Tord Stemland
Assisterende daglig leder, Seabrokers Chartering, Stavanger
Aleksander Alvær Kjønnerød
Skipsmegler
Bjørn Ove Endresen
Skipsmegler
Elin Hereide
Kontrakter & QA Admin.
Helge Mikkelsen
Skipsmegler
Jone Førland
Skipsmegler
Simon-Matteus Skjoldevik
Skipsmegler
Thomas Ognedal
Skipsmegler
Torbjørn Moen
Skipsmegler
Aberdeen
Erik Christoffersen
Daglig leder, Seabrokers Ltd., Aberdeen
Michael Errington
Assisterende daglig leder, Seabrokers Ltd., Aberdeen
Alan Martin
Skipsmegler
Chris Hayes
Prosjektfinansiering
Fiona Dawson
Senior Skipsmegler
Joshua Burnett
Software utvikler
Kevin Docherty
Prosjektleder
Kirsty Douglas
Software utvikler
Morag Christoffersen
Kontrakt og administrasjon
Paul Dear
Offshoreanalytiker
Shaun Heywood
Subsea/fornybar-analytiker
Ellis McKinnon
Trainee skipsmegler
Leona Gow
Accounts & Facilities
Brasil
Marit Cecilie Albretsen
Konserndirektør
Roberta Lima de Souza De Melo Oliveira
Daglig leder
Robesio Waltz
Skipsmeglerassistent
Akvakultur
Håkon Rugland
Daglig leder, Akvakultur
Patrick Ramsberg
Prosjektleder, Akvakultur

Seabrokers Eiendom

Gå til selskap
Ledelse og administrasjon
Frode Ragnvald Albretsen
Konserndirektør / Styreleder
Rolf Aarthun
Daglig leder
Gisle Obrestad
Eiendomsutvikler
Line Therese Byberg
Forretningsutvikler
Bjørnar Holmvik
Forretningsutvikler
Gunnar Block Watne
Eiendomsutvikler

Seabrokers Services

Gå til selskap
Administrasjon og drift
Gry Myklebust Iversen
HR-sjef & Driftsleder
Jeanette Bergsten Ulseth
HMSK leder
Catrine Alvilde Lassa Vedøy
Driftsleder
Helge Rødde
Driftsleder
Oddbjørn Gulbrandsen
Driftsleder
Resepsjon
Anette Jakobsen Hinnaland
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 4
Anita Salte Knoph
Resepsjonist
Anne-Jorunn Martinsen
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 4
Anni Stava
Resepsjonist | Vassbotnen 23
Benedikte Eide Frafjord
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 6
Elisabeth Follo Tjelta
Resepsjonist | Forusbeen 78
Elisabeth Nesvik
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 6
Heidi Fintland Riska
Resepsjonist | Vassbotnen 23
Ingrid Ravnaas Sporaland
Resepsjonist | Moseidsletta 122
Karen Carstensen
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 24
Karoline Ravnøy
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 6
Katrin Stangeland
Resepsjonist | Veritasveien 29
Lene Kristin Kårvik Johansen
Resepsjonist | Moseidsletta 122
Nina Haga Voster
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 4
Sissel Hefte Malmo
Resepsjonist | Vestre Svanholmen 4
Tonje Skandsen
Resepsjonist
Vaktmester
Arild Bendiksen Ekkje
Vaktmester
Kjetil Erga Årsvold
Vaktmester
Torkel Serigstad Nielsen
Vaktmester / Verneombud
Trygve Wennberg
Vaktmester, Hammerfest

Seabrokers Fundamentering

Gå til selskap
Ledelse og administrasjon
Ketil Solvik-Olsen
Daglig Leder
Svein Kverme
Avdelingsleder Øst
Linn Hegland Pollard
Avdelingsleder Vest
Gry Stangeland Lunde
Regnskapsleder
Ingrid Joa
Regnskapsmedarbeider
Elin Rødland
HR-administrator
Luca Balbarini
Teknisk leder
Kalkulatører
Anders Tengs-Pedersen
Kalkulatør Vest
Lasse Berg Hellevik
Kalkulatør GEO
Ørjan Frafjord
Kalkulatør Vest
Eirik Haugland Verberg
Kalkulatør Øst
Kim Gravklev
Kalkulatør Øst
Avdeling vest
Linn Hegland Pollard
Avdelingsleder Vest
Ingvar Haukelid
Prosjektleder Vest
Thomas Førland
Prosjektleder Vest
Jarle Stenstad
Prosjektleder Vest
Ole Johan Kvaløy
Verksmester Vest
John Helge Roska
Anleggsleder
Kjell Reidar Overskeid
Mekaniker Vest
Arne Mikelsen
Peleriggoperatør
Krzysztof Daniel Krawczykt
Boreriggoperatør/Sveiser
Kris Rune Skretting
Boreriggoperatør/Maskinfører
Gintautas Skiudulas
Boreriggoperatør
Rune Skretting
Boreriggoperatør
Karol Marek Straszewski
Boreriggoperatør/Sveiser
Martin Djønne
Maskinfører/Montør
Arnfinn Friestad
Montør/Kranfører
Stian Bø
Formann
Kernius Sadauskas
Formann/Sveiser
Arnar Thor Jonsson
Sveiser/Formann
Ole Hagbart Grødum
Formann/Montør
Steffen Matre Pedersen
Montør/Sveiser
Vytautas Vasiliauskas
Montør/Sveiser
Marius Berzinskas
Montør/Sveiser
Jaroslav Derechovsky
Montør/Sveiser
Edvinas Lenciauskas
Sveiser/Montør
Adrian Michal Pazdan
Sveiser
Karol Lucjen Wojotowicz
Hjelpearbeider
Krzysztof Kazimierz Falkiewicz
Hjelpemann/Sveiser
Ivan Jurak
Hjelpemann/Sveiser
Gunnlagur Thorisson
Hjelpemann/Montør
Marcin Kowalski
Hjelpemann
Arne Ludvig Arntzen
Lærling
Henrik Kibsgaard
Lærling
Arild Otto Bjorland
Lærling
Avdeling øst
Svein Kverme
Avdelingsleder Øst
Sigmund Svendsen
Prosjektleder Øst
Petter Flohr Hansen
Prosjektleder Øst
Regine Obrestad Kverme
Prosjektleder Øst
Karl-Erik Verpe
Prosjektleder Øst
Christian Mathisen
Verksmester Øst
Pål Heibø
Montør/sveiser
Frode Aarvik
Peleriggoperatør
Torbjørn Lilleevjen
Peleriggoperatør
Gøran Hundershagen
Peleriggopratør
Tommy Bjåen
Boreriggoperatør
Kim Wegar Storkås
Peleriggoperatør
Daniel Gøytil
Boreriggoperatør
Kjell Sandvik
Boreriggoperatør
Mads Røsche Thorsen
KC rigg opratør
Magnus Erikson
Boreriggoperatør
Thomas Persson
Boreriggoperatør
Bjørn Einar Solheim
Boreriggoperatør
Martin Djuve
KC rigg opratør
Rune Bjåen
Maskinfører
Roger Solheim
Maskinfører
Per Arne Robin Haugen
hjelpemann/borerigg
Morten Landsdalen
Maskinfører
Geir Skoftedalen
Kranbilsjåfør
Hans Rystedt
Maskinfører
Thomas Sten Gabrielli
Formann
Mantas Tarvydas
Formann/Sveiser
Jimmy Solli Storsveen
Montør
Jan Gunnar Pedersen
Boreriggoperatør
Hjarand Kverme
Montør
Anders Gjerseth
Hjelpemann/Maskinkjører
Roger Pedersborg
Montør
Lisardo Rodriguez Sanchez
Sveiser/Montør
Erik Johan Tveit Amlie
Hjelpemann/Montør
Ole-Martin Elseth Søndegaard Schjerva
Hjelpemann
Avdeling Brønnboring
Thorbjørn Lauvåsvåg
Avdelingsleder GEO Vest
Simen Thorsdal
Avdelingsleder GEO øst
Lasse Berg Hellevik
Kalkulatør GEO
Kristian Odberg
Boreopperatør
Lars Erling Hannevig
Boreopperatør
Sondre Malmin
Boreopperatør
Gjermund Hanevold
Boreopperatør
Marius Costea
Hjelpeman
GeoEnergi
Hans Christian Hannevig
Daglig Leder
Seabrokers Fundamentering Sjø
Dagfinn Dybvik
Driftsleder
Kent Ole Flatsetøy
Kalkulatør / Prosjektleder
Seabrokers Dolomiti / Jetgrunn
Luca Balbarini
Teknisk leder
Håkon Blaker Ringstad
Prosjektleder / Geolog
Lars Hoksrud
Prosjektutvikler
Bjørn K. Thomassen
Teknisk leder
Morten Mesics
adm.assistent
Morgan Gaaserud
Verkstedleder
Stephane Le Floch
Operatør
Andre Gaaserud
Operatør
Marek Zaleski
Operatør
Germanas Hubarta
Sjåfør/hjelpearbeider

Seabrokers Heavy Machinery

Gå til selskap
Administrasjon og ledelse
Ommund Vareberg
Daglig leder
Solveig Hetland
Kontorleder/regnskap
Johnny Sævild
Forretningsutvikler, driftsleder SeaBarge1
Salg
Eirik Bjaanes
Selger anleggsmaskiner
Tor Egil Rosland
Salgsleder anleggsmaskiner
Bjørn Orre
Salgsleder SANY kraner
Teknisk
Øvrige
Karol Willich
Kranfører
Marie Forselv
Dokumentkontroller

Sea Surveillance

Gå til selskap
Ledelse og administrasjon
Asbjørn Olav Haram
Daglig leder
Øvrige ansatte
Terje Urnes
Software utvikler
Kenneth Dyngeland
Elektrofagmann installajons- og QA-ansvarlig
Espen Harlinn
Systemarkitekt
Svein Sælensminde
Serviceingeniør Telecom
Inge Leon Gjerde
Service koordinator
Eivind Knudsen
Service og Prosjekt Ingeniør